redukcja cellulitu, zabiegi antycellulitowe

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cellulit jest problemem, z którym w pewnym momencie życia boryka się większość kobiet. Mitem jest, że cellulit dotyczy wyłącznie kobiet z nadwagą lub tych w średnim wieku. Pojawia się u szczupłych nastolatek, kobiet po porodzie, kobiet w średnim wieku dlatego, że nadmiar tkanki tłuszczowej to tylko jedna z przyczyn. Do innych, istotnych przyczyn zaliczyć można:

 

  • zaburzenia gospodarki hormonalnej;
  • problemy z krążeniem;
  • stojący i siedzący tryb życia;
  • nadmiar cukru i soli w diecie;
  • zbyt obcisłe ubrania;
  • palenie papierosów;
  • wady postawy.

 

Redukcja cellulitu jest długotrwałym procesem, nie można go zwalczyć wyłącznie dzięki zabiegom, ćwiczeniom lub diecie. Konieczne jest zastosowanie wszystkich dostępnych sposobów, bo gwarantują one skuteczną walkę. W naszym gabinecie kosmetologicznym oferujemy szereg zabiegów, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem. Do zabiegów tego typu zaliczamy wszystkie zabiegi Icoone, które oddziałują na tkankę łączną dzięki masażowi podciśnieniowemu.

 

Ponadto na skórę z cellulitem świetnie działają także oferowane przez nas zabiegi spa, które wygładzają, nawilżają i napinają skórę, a dodatkowo pozostawiają ją pięknie pachnącą. Zabiegi antycellulitowe, aby w pełni wykorzystać ich potencjał, powinny być wykonywane seriami. Dlatego serdecznie polecamy korzystanie z naszych pakietów, które możecie zakupić w promocyjnych cenach. Dodatkowo możecie także sprawić przyjemność komuś bliskiemu i zakupić pakiet zabiegów w prezencie. Redukcja cellulitu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także powoduje dyskomfort u jego posiadaczki, z pewnością

 

Nasz gabinet mieście się w centrum miasta Ruda Śląska. Chętnie odwiedzają nas mieszkańcy sąsiednich miast aglomeracji śląskiej, w tym także Katowic. Zapraszamy do umówienia kontaktu telefonicznie lub mailowo, a także do odwiedzenia naszej siedziby osobiście. Nasi specjaliście czekają na Państwa.