Modelowanie sylwetki

Zapoznaj się z naszą ofertą

Modelowanie sylwetki to zabiegi na ciało mające na celu wyszczuplenie, redukcję rozstępów i cellulitu, poprawę wyglądu skóry oraz utrzymanie zdrowego wyglądu. Często same ćwiczenia fizyczne i odpowiednia, zbilansowana dieta nie są wystarczające, by uzyskać szczupłe ciało. Zabiegi modelujące sylwetkę polecane są szczególnie osobom po dużej utracie wagi, tym, którzy chcą tę utratę wspomóc bądź zmagają się z cellulitem.

Modelowanie sylwetki – bogata oferta zabiegów

W naszym gabinecie kosmetologicznym skorzystać możecie z całej gamy bezinwazyjnych zabiegów, dzięki którym możliwe jest modelowanie sylwetki. Do zabiegów tych zaliczyć możemy nowoczesną metodę masażu o nazwie Icoone, która oparta jest na technikach masażu endermologicznego. Tym, co wyróżnia ten sposób modelowania sylwetki i sprawia, że jest prawdziwą innowacją, jest zastosowanie zmechanizowanych głowic masujących. Fragment skóry otrzymuje kilkaset bodźców mikrostymulacyjnych. Icoone to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej i bardzo skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Jednak to nie jedyne zabiegi, z którym możecie skorzystać w naszym gabinecie z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

Zapraszamy do gabinetu w Rudzie Śląskiej

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologicznego z siedzibą w mieście Ruda Śląska wszystkich mieszkańców Śląska. Znajdujemy się w centrum miasta, dzięki czemu w łatwy sposób dojadą do nas zarówno mieszkańcy miast takich jak Katowice, czy Chorzów, jak i bardziej oddalonych miast.