Modelowanie sylwetki

Zapoznaj się z naszą ofertą
modelowanie sylwetki katowice

Modelowanie sylwetki oferowane w naszym gabinecie w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic to zabiegi na ciało mające na celu wyszczuplenie, redukcję rozstępów i cellulitu, poprawę wyglądu skóry oraz utrzymanie zdrowego wyglądu. Często same ćwiczenia fizyczne i odpowiednia, zbilansowana dieta nie są wystarczające, by uzyskać szczupłe ciało. Zabiegi modelujące sylwetkę polecane są szczególnie osobom po dużej utracie wagi, tym, którzy chcą tę utratę wspomóc bądź zmagają się z cellulitem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań możemy uzyskać bardzo dobre efekty w zakresie poprawy wyglądu skóry oraz całej sylwetki, skóra staje się bardziej ujędrniona i odżywiona. Zabiegi modelujące są dobierane w zależności od problemów skórnych oraz konkretnych oczekiwań, jak również typu skóry.

Modelowanie sylwetki – Katowice i okolice  – bogata oferta zabiegów:

W naszym gabinecie kosmetologicznym w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic skorzystać możecie z całej gamy bezinwazyjnych zabiegów, dzięki którym możliwe jest modelowanie sylwetki. Do zabiegów tych zaliczyć możemy nowoczesną metodę masażu o nazwie Icoone, która oparta jest na technikach masażu endermologicznego. Tym, co wyróżnia ten sposób modelowania sylwetki i sprawia, że jest prawdziwą innowacją, jest zastosowanie zmechanizowanych głowic masujących. Fragment skóry otrzymuje kilkaset bodźców mikrostymulacyjnych. Icoone to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i bardzo skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Jednak to nie jedyne zabiegi, z którym możecie skorzystać w naszym gabinecie z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

Modelowanie sylwetki – Ruda Śląska, Katowice – Śląsk

Zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologicznego z siedzibą w mieście Ruda Śląska wszystkich mieszkańców Śląska. Znajdujemy się w centrum miasta, dzięki czemu w łatwy sposób dojadą do nas zarówno mieszkańcy miast takich jak Katowice, czy Chorzów, jak i bardziej oddalonych miast.

Zachęcamy do ustalenia terminu wizyty. Na naszej stronie dostępny jest specjalny formularz. Można również kontaktować się drogą telefoniczną oraz mailową, lub odwiedzić nas osobiście w gabinecie. Podczas konsultacji dobierzemy odpowiednie zabiegi modelujące, które pomogą pozbyć się cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, a także wspomogą uzyskanie upragnionej sylwetki.

Zapisz się na zabieg. Sprawdź, w jakich godzinach odwiedzisz nasz gabinet

Godziny otwarcia Gabinetu Kosmetologicznego Anna Wyciślik

pn – czw: 8-20

pt: 8-16