Utrzymanie zdrowej i zadbanej skóry stóp jest ważne nie tyko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Problemy związane ze zrogowaciałym naskórkiem powinny być rozwiązywane możliwie szybko, by nie dopuścić do ich pogłębiania się. W pielęgnacji stóp ważna jest również regularność, która pozwala uniknąć poważniejszych problemów i powstawania dużych zrogowaceń. Odpowiednio dobrane zabiegi pedicure pozwalają zachować skórę w dobrej kondycji.

 

Częstym problemem, z którym zgłaszają się klienci do naszego gabinetu są silnie zrogowaciałe, pękające pięty. Spękana, łuszcząca się warstwa rogowa na piętach bywa prawdziwym utrapieniem. Masa rogowa jest twarda i nieelastyczna. W przypadku głębszych pęknięć może dochodzić do krwawienia i dolegliwości bólowych, a tym samym wzrasta ryzyko infekcji. Podczas zabiegu pedicure leczniczego usuwane są zrogowacenia za pomocą odpowiednich narzędzi, takich jak skalpel, dłuto i frezy ścierne. Tylko regularne wizyty w gabinecie i ścisłe przestrzeganie zaleceń co do pielęgnacji domowej gwarantują pozbycie się problemu. Zdrowe i zadbane stopy to nie tylko aspekt estetyczny ale również i zdrowotny.

Pedicure – Ruda Śląska – Gabinet Kosmetologiczny

Gabinet kosmetologiczny Ruda Śląska serdecznie wszystkich zaprasza na wizytę i rezerwację zabiegów. Nasz gabinet pedicure jest przystosowany do wykonywania profesjonalnych zabiegów leczniczych oraz estetycznych. Specjalista dobierze rodzaj oraz częstotliwość zabiegów niezbędnych do zachowania zdrowia stóp, a także doradzi, w jaki sposób samodzielnie przeprowadzać codzienną pielęgnacje skóry ze skłonnością do rogowacenia.

Zapraszamy do zakładki kontaktu na naszej stronie internetowej, gdzie dostępny jest specjalny formularz. Na wizyty można również umawiać się drogą telefoniczną oraz mailową. Zachęcamy także do odwiedzenia nas osobiście w naszym gabinecie, który mieście się w Rudzie Śląskiej. Znajdujemy się w centrum miasta, zatem można łatwo dojechać do nas z okolicznych miast na terenie Śląska, jak Katowice, Chorzów oraz Zabrze.