redukcja cellulitu, zabiegi antycellulitowe

Zapoznaj się z naszą ofertą

Cellulit jest problemem, z którym w pewnym momencie życia boryka się większość kobiet. Mitem jest, że cellulit dotyczy wyłącznie kobiet z nadwagą lub tych w średnim wieku. Pojawia się u szczupłych nastolatek, kobiet po porodzie, kobiet w średnim wieku dlatego, że nadmiar tkanki tłuszczowej to tylko jedna z przyczyn. Do innych, istotnych przyczyn zaliczyć można:

 

  • zaburzenia gospodarki hormonalnej;
  • problemy z krążeniem;
  • stojący i siedzący tryb życia;
  • nadmiar cukru i soli w diecie;
  • zbyt obcisłe ubrania;
  • palenie papierosów;
  • wady postawy.

Dlaczego warto wykonać zabiegi redukcji cellulitu?

Redukcja cellulitu jest długotrwałym procesem, nie można go zwalczyć wyłącznie dzięki zabiegom, ćwiczeniom lub diecie. Konieczne jest zastosowanie wszystkich dostępnych sposobów, bo gwarantują one skuteczną walkę. W naszym gabinecie kosmetologicznym oferujemy szereg zabiegów, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem. Do zabiegów tego typu zaliczamy wszystkie zabiegi Icoone, które oddziałują na tkankę łączną dzięki masażowi podciśnieniowemu.

Zabiegi antycellulitowe – co jeszcze warto wiedzieć?

Ponadto na skórę z cellulitem świetnie działają także oferowane przez nas zabiegi spa, które wygładzają, nawilżają i napinają skórę, a dodatkowo pozostawiają ją pięknie pachnącą. Zabiegi antycellulitowe, aby w pełni wykorzystać ich potencjał, powinny być wykonywane seriami. Dlatego serdecznie polecamy korzystanie z naszych pakietów, które możecie zakupić w promocyjnych cenach. Dodatkowo możecie także sprawić przyjemność komuś bliskiemu i zakupić pakiet zabiegów w prezencie. Redukcja cellulitu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także powoduje dyskomfort u jego posiadaczki, z pewnością

 

Nasz gabinet mieście się w centrum miasta Ruda Śląska. Chętnie odwiedzają nas mieszkańcy sąsiednich miast aglomeracji śląskiej, w tym także Katowic. Zapraszamy do umówienia kontaktu telefonicznie lub mailowo, a także do odwiedzenia naszej siedziby osobiście. Nasi specjaliście czekają na Państwa.