Redukcja cellulitu, zabiegi antycellulitowe Katowice

Zapoznaj się z naszą ofertą
redukcja cellulitu Katowice

Cellulit jest problemem, z którym w pewnym momencie życia boryka się większość kobiet. Mitem jest, że cellulit dotyczy wyłącznie kobiet z nadwagą lub tych w średnim wieku. Już sam podział na cellulit wodny (spowodowany nadmiarem wody) i tłuszczowy (spowodowany nadmiarem tkanki tłuszczowej) pokazuje, że problem nie dotyka tylko jednej grupy. Cellulit pojawia się także u szczupłych nastolatek, kobiet po porodzie, kobiet w średnim wieku dlatego, że nadmiar tkanki tłuszczowej to tylko jedna z przyczyn. Dzięki dokonaniom medycyny estetycznej, do innych, istotnych przyczyn zaliczyć można:

 

 • zaburzenia gospodarki hormonalnej;
 • problemy z krążeniem;
 • stojący i siedzący tryb życia;
 • nadmiar cukru i soli w diecie;
 • zbyt obcisłe ubrania;
 • palenie papierosów;
 • wady postawy.

Dlaczego warto wykonać zabiegi redukcji cellulitu w naszym gabinecie?

Redukcja cellulitu jest długotrwałym procesem, nie można go zwalczyć wyłącznie dzięki zabiegom, ćwiczeniom lub diecie. Konieczne jest zastosowanie wszystkich dostępnych sposobów, bo gwarantują one skuteczną walkę. W naszym gabinecie kosmetologicznym w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic oferujemy szereg zabiegów, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem. Do zabiegów tego typu zaliczamy wszystkie zabiegi Icoone, które oddziałują na tkankę tłuszczową łączną dzięki masażowi podciśnieniowemu. Redukcja komórek tłuszczowych sprawi, że organizm będzie zdrowszy, a Twoje ciało piękniejsze. Usuwanie cellulitu to skuteczny zabieg, który pozwala na modelowanie sylwetki, co niejednokrotnie wiąże się z większą satysfakcją i pewnością siebie, choćby z tego powodu warto go wykonać u wykwalifikowanego kosmetologa.

Zabiegi antycellulitowe – co jeszcze warto wiedzieć?

Ponadto na skórę z cellulitem świetnie działają także oferowane przez nas zabiegi spa, które wygładzają, nawilżają i napinają skórę, a dodatkowo pozostawiają ją pięknie pachnącą. Zabiegi antycellulitowe, aby w pełni wykorzystać ich potencjał, powinny być wykonywane seriami. Dlatego serdecznie polecamy usuwanie cellulitu w formie pakietów, które możecie zakupić w promocyjnych cenach. Dodatkowo możecie także sprawić przyjemność komuś bliskiemu i zakupić pakiet zabiegów w prezencie. Redukcja cellulitu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także powoduje dyskomfort u jego posiadaczki, z pewnością przypadnie do gustu każdej obdarowanej takim zabiegiem kobiecie. Zachęcamy do wykupienia pakietu zabiegów w naszym gabinecie w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy panie z całego Śląska: Katowic, Chorzowa i innych miejscowości.

Jakie są przeciwskazania?

 • cukrzyca,
 • ropne stany zapalne skóry,
 • nowotwory,
 • ciąża,
 • laktacja,
 • wirusowe zapalenie wątroby,
 • epilepsja,
 • choroby krwi.

Sprawdź, jakie zabiegi na cellulit są dostępne w naszym gabinecie

W Gabinecie Kosmetologicznym Anna Wyciślik wykonasz różne zabiegi, dzięki którym wymodelujesz ciało oraz zredukujesz cellulit. Możesz zapisać się między innymi na:

 • zabiegi ICOONE,
 • bandaże Arosha,
 • liporadiologię,
 • zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych.

Zabiegi ICOONE

Zabiegi ICOONE wykorzystują najnowsze technologie, dzięki którym możliwa jest likwidacja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, napięcia skóry, zmniejszenie obrzęków limfatycznych, a nawet usunięcie blizn. To także doskonały wybór, jeśli zależy Ci na tym, aby pozbyć się problemu sztywności mięśni, zaparć oraz pokonać objawy starzenia się skóry.

Bandaże Arosha

Jest to zabieg o niezwykle kompleksowym działaniu, który stosuje się przede wszystkim w walce z cellulitem. Zabieg bandaży Arosha polega na bandażowaniu wybranych partii ciała delikatnymi pasmami bawełny, które zostały wcześniej nasączone skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Składniki odżywcze, dzięki bandażom, wnikają wgłąb skóry, czego skutkiem są wyżej wspomniane efekty.

Liporadiologia

LipoRadioLogie® VINCI™ I stanowi połączenie zabiegów kosmetycznych, dzięki którym możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej, usunięcie cellulitu oraz regeneracja włókien kolagenowych.

Fala radiowa

To popularny zabieg, który przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej.  Terapia nie tylko sprawia, że tkanka tłuszczowa zostaje rozbita, działanie fal radiowych pozwala też zwalczyć problemy związane z cellulitem oraz wymodelować sylwetkę. W przypadku zabiegów na twarz możesz z pomocą fal radiowych zminimalizować ilość zmarszczek, zwiększyć elastyczność skóry oraz ogólnie poprawić jej wygląd.

Sprawdź, co wpływa na skuteczność zabiegów antycellulitowych

Niezależnie od tego, na który zabieg dostępny w naszej ofercie się zdecydujesz, pamiętaj, że wpływ na to, w jakim czasie osiągniesz pożądany efekt, mają także takie czynniki jak tryb życia pacjenta, stan zdrowia, poprawne krążenie krwi, czy dieta.

 

Pacjenci, którzy preferują aktywny tryb życia, mogą liczyć na szybsze efekty, niż osoby, które nie stawiają aż tak bardzo na ruch. Również stan zdrowia ma znaczenie, im wyższy jest stopień zaawansowania choroby, tym bardziej musimy uważać. Wybór odpowiedniej metody zależy od naszego stanu zdrowia. Kolejnym czynnikiem, oprócz codziennej aktywności, który odgrywa ważną rolę w usuwaniu cellulitu, jest dieta. Warto też wesprzeć walkę z skórką pomarańczową ćwiczeniami oraz masażami.

Usuwanie cellulitu Katowice – odwiedź Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik w Rudzie Śląskiej

Nasz gabinet mieści się w centrum miasta Ruda Śląska. Na redukcję cellulitu chętnie przyjeżdżają mieszkańcy sąsiednich miast aglomeracji śląskiej, w tym także z Katowic. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta można łatwo dojechać do nas z okolicznych miejscowości na terenie Śląska.

Redukcja cellulitu Śląsk. Zapisz się na zabieg. W tym celu skontaktuj się z nami

Zapraszamy do umówienia kontaktu telefonicznie lub mailowo, a także do odwiedzenia naszej siedziby osobiście. Nasi specjaliści czekają na Państwa. Walka z cellulitem obejmuje profesjonalne zabiegi przeprowadzane w seriach, z zależności od indywidualnie ustalonej częstotliwości. Zabiegi antycellulitowe można przeprowadzać w cyklach bądź pojedynczo.