redukcja cellulitu, zabiegi antycellulitowe

Zapoznaj się z naszą ofertą
redukcja cellulitu Katowice

Cellulit jest problemem, z którym w pewnym momencie życia boryka się większość kobiet. Mitem jest, że cellulit dotyczy wyłącznie kobiet z nadwagą lub tych w średnim wieku. Pojawia się u szczupłych nastolatek, kobiet po porodzie, kobiet w średnim wieku dlatego, że nadmiar tkanki tłuszczowej to tylko jedna z przyczyn. Dzięki dokonaniom medycyny estetycznej, do innych, istotnych przyczyn zaliczyć można:

 

  • zaburzenia gospodarki hormonalnej;
  • problemy z krążeniem;
  • stojący i siedzący tryb życia;
  • nadmiar cukru i soli w diecie;
  • zbyt obcisłe ubrania;
  • palenie papierosów;
  • wady postawy.

Dlaczego warto wykonać zabiegi redukcji cellulitu?

Redukcja cellulitu jest długotrwałym procesem, nie można go zwalczyć wyłącznie dzięki zabiegom, ćwiczeniom lub diecie. Konieczne jest zastosowanie wszystkich dostępnych sposobów, bo gwarantują one skuteczną walkę. W naszym gabinecie kosmetologicznym w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic oferujemy szereg zabiegów, które skutecznie pomagają w walce z cellulitem. Do zabiegów tego typu zaliczamy wszystkie zabiegi Icoone, które oddziałują na tkankę tłuszczową łączną dzięki masażowi podciśnieniowemu. Redukcja komórek tłuszczowych sprawi, że organizm będzie zdrowszy, a Twoje ciało piękniejsze. Usuwanie cellulitu to zabieg, który pozwala na modelowanie sylwetki, co niejednokrotnie wiąże się z większą satysfakcją i pewnością siebie.

Zabiegi antycellulitowe – co jeszcze warto wiedzieć?

Ponadto na skórę z cellulitem świetnie działają także oferowane przez nas zabiegi spa, które wygładzają, nawilżają i napinają skórę, a dodatkowo pozostawiają ją pięknie pachnącą. Zabiegi antycellulitowe, aby w pełni wykorzystać ich potencjał, powinny być wykonywane seriami. Dlatego serdecznie polecamy usuwanie cellulitu w formie pakietów, które możecie zakupić w promocyjnych cenach. Dodatkowo możecie także sprawić przyjemność komuś bliskiemu i zakupić pakiet zabiegów w prezencie. Redukcja cellulitu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale także powoduje dyskomfort u jego posiadaczki, z pewnością przypadnie do gustu każdej obdarowanej takim zabiegiem kobiecie. Zachęcamy do wykupienia pakietu zabiegów w naszym gabinecie w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy panie z całego Śląska: Katowic, Chorzowa i innych miejscowości.

Redukcja cellulitu – Katowice, Ruda Śląska, Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik

Nasz gabinet mieści się w centrum miasta Ruda Śląska. Na redukcję cellulitu chętnie przyjeżdżają mieszkańcy sąsiednich miast aglomeracji śląskiej, w tym także Katowic. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta można łatwo dojechać do nas z okolicznych miejscowości na terenie Śląska. Zapraszamy do umówienia kontaktu telefonicznie lub mailowo, a także do odwiedzenia naszej siedziby osobiście. Nasi specjaliści czekają na Państwa. Redukcja cellulitu obejmuje profesjonalne zabiegi przeprowadzane w seriach, z zależności od indywidualnie ustalonej częstotliwości. Zabiegi antycellulitowe można przeprowadzać w cyklach bądź pojedynczo.