ICOONE

 

Technologia ICOONE pozwala na wykonywanie innowacyjnych zabiegów z zakresu leczenia skóry. Jest to metoda pracy na tkance łącznej, która przyczynia się do likwidacji cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, napięcia skóry, usunięcia obrzęków limfatycznych, blizn, sztywności mięśni, zaparć oraz stanów zapalnych ścięgien. Zabiegi Icoone pozwalają także skutecznie redukować objawy starzenia się skóry.

Działanie opatentowanej technologii Roboderm opiera się na współdziałaniu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, które posiadają mikrootwory odpowiedzialne za wytwarzanie Multi Mikrostymulacji. Ów proces oddziałuje precyzyjnie na najmniejsze fragmenty skóry bez wywoływania urazów czy rozciągania. Skóra pobudzana w ten sposób otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 podczas pełnego ruchu głowicy. Cały proces opiera się na delikatnym, wielowymiarowym, dokładnym masażu.

Urządzenie ICOONE pozwala na wykonywanie zabiegów u wszystkich pacjentów, bez względu na wiek czy tym skóry. Jest bardziej wszechstronne niż inne technologie dostępne na rynku, ponieważ istotnie pozwala na skuteczne leczenie różnych rodzajów skóry oraz oddziałuje na szerokie spektrum problemów.

 

Icoone posiada trzy rodzaje podciśnienia:

 • 1. wyłącznie poprzez mikrootwory znajdujące się w rolkach – rozwiązanie wskazane dla skóry naczynkowej, świeżych blizn, a także przy stanach zapalnych, po liposukcji czy mastektomii,
 • 2. w głowicy głównej – z powodzeniem stosowane na starych bliznach oraz w medycynie sportowej;
 • 3. jednocześnie mikrootworach umieszczonych w rolkach oraz w głowicy – pozwala na skuteczne rozmasowanie skóry bez jej rozciągania.

Kolejną nowością i dużą innowacją jest zabieg symetryczny, który polega na tym, że dwie głowice ROBOTWINS działają jednocześnie, by leczyć całe ciało w naturalny sposób. Dzięki pracy dwóch głowic oszczędza się czas oraz podwaja efekt działania. Jest to również bardzo przyjemny zabieg o zadowalających efektach.

 

ICOONE to także 4 główne specjalistyczne głowice i trzy mikrokońcówki:

 • Głowica Robosolo przeznaczona jest do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu;
 • Głowica Robotwins stworzona do pracy oburącz oraz do przeprowadzania masażu symetrycznego;
 • Głowice Robomini to najmniejsza zmotoryzowana głowica na świecie, która przeznaczona jest do pracy na twarzy, szyi i dekolcie.
 • Głowica Robomikro to głowica z trzema różnymi mikro końcówkami, przeznaczonymi do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach, ustach, zmarszczkach

Dla kogo jest zabieg ICOONE?

 

Zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia ICOONE są przeznaczone są dla osób poszukujących nieinwazyjnych, a przy tym skutecznych rozwiązań przy rozmaitych problemach terapeutycznych oraz estetycznych. Zabiegi są odpowiednie dla każdego, ponieważ nie niosą za sobą ryzykowania wystąpienia żadnych skutków ubocznych.

icoone Katowice

Różne typy skóry i jej kondycja znajdą zabieg idealny dla siebie w szerokiej ofercie zabiegów ICOONE. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami naczynkowymi i obrzękami, które pragną nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurgicznej. Wspomogą także osoby, które zmagają się z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, który trudny byłby do likwidacji tylko za pomocą diety oraz ćwiczeń. ICOONE to także świetne rozwiązanie dla osób, które walczą z nadwagą oraz cellulitem. Ponadto zabiegi Icoone te świetnie się sprawdzają się także u osób z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi, które nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych.

 

Zabieg ICOONE pomaga też na:

 

 • bóle karku;
 • bóle mięśni;
 • bóle pleców;
 • zaparcia;
 • bóle mięśni zawodowych sportowców,
 • zmiany kobiecego ciała po porodzie.

Zabiegi wykonywane na twarzy, w okolicach dekoltu, szyi, konturów ust i oczu, które dają efekt liftingujący bez użycia igły i skalpela.

Icoone Śląsk – skorzystaj z zabiegów

 

Zabieg wykonywany za pomocą ICOONE jest bardzo przyjemny i trwa od 40 do 60 minut. Efekty są zauważalne od razu po pierwszym zabiegu, a cykl składa się średnio z 10 do 14 sesji. Rozłożony może być w czasie na kilka tygodni bądź wykonywany codziennie podczas pobytu w SPA.

W naszym gabinecie kosmetologicznym przeprowadzamy zabiegi, które obejmują różnorodne zmiany skórne.

 

Programy ICOONE  na ciało:

 

 • modelowanie sylwetki;
 • usuwanie cellulitu;
 • usuwanie głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu;
 • ujędrnianie skóry;
 • stymulacja fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu;

Programy ICOONE na twarz:

 

 • lifting,
 • poprawianie owalu twarzy,
 • redukcja złogów tłuszczu na podbródku,
 • usuwanie zmarszczek.

Programy dobierane są odpowiednio do typu skóry pacjenta. Przy dopasowaniu zabiegów kierujemy się również zamierzonym efektem oraz możliwością występowania ewentualnych problemów naczynkowych.

Leczenie za pomocą urządzenia Icoone – Katowice, Ruda Śląska

 

Urządzenie pozwala nie tylko na przeprowadzanie zabiegów estetycznych, ale również leczniczych. ICOONE obejmuje programy medyczne pozwalające na eliminację problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, a także układu krążenia oraz mięśniowego. Wśród programów znajdują się również takie, które zostały przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, celem redukcji blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych. Icoone oferuje program dedykowany likwidacji obrzęków po zabiegach chirurgicznych oraz problemów występujących u kobiet po mastektomii. Urządzenie umożliwia także usuwanie starych blizn, likwidowanie zaparć oraz poprawa perystaltyki jelit.

Druga grupa programów medycznych stworzona została, by pracować na ścięgnach i mięśniach. Zaliczamy tu między innymi programy likwidujące ból mięśni, przykurcze, programy przygotowujące sportowców do zawodów oraz programy relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien, jak również stosowane przy złamaniach czy skręceniach.

Wszystkie zabiegi rozpoczynają się dwudziestominutowym programem bazowym na całe ciało, z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym, który uwzględnia indywidualne potrzeby pacjentów. Kolejnym krokiem jest 10 minutowy program lokalny ukierunkowany na konkretny problem i strefę zabiegową.

Łącznie ICOONE posiada 22 podstawowe programy i 16 programów medycznych. Jest to innowacyjne urządzenie, którego skuteczność potwierdzają badania na najlepszych uniwersytetach świata.

Umów się na zabieg urządzeniem Icoone – Ruda Śląska

 

Nasz gabinet znajduje się w Rudzie Ślaskiej, przy ulicy Wyzwolenia 36. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem kosmetologicznym oraz przeprowadzamy zabiegi estetyczne i medyczne urządzeniem Icoone. Celem umówienia się na konsultację lub zabieg, można skontaktować się telefonicznie, mailowo bądź skorzystać z formularza dostępnego w zakładce kontaktu. Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście w Rudzie Śląskiej.