Technologia ICOONE, to nowoczesna metoda pracy na tkance łącznej. Pozwala na likwidację cellulitu, tłuszczu, luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn, zaparć, sztywności mięśni, zapalenia ścięgien, a także wszelkich objawów starzenia się skóry. Rewolucją, którą oferuje meroda ICOONE, jest także metodą leczenia skóry. Opatentowana technologia Roboderm, której praca polega na współdziałaniu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, które mają liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację. Jest to proces oddziałujący precyzyjnie na kazdy milimetr skóry, bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Urządzenie sprawia, że skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z pełnym ruchem głowicy. W rezultacie ciało poddawane jest delikatnemu, dokładnemu, wielowymiarowemu masażowi.

Urządzenie ICOONE to rewolucja w świecie leczenie skóry. Oferuje możliwość wykonywania zabiegów dla wszystkich pacjentów, bez względu na rodzaj skóry oraz jej wiek. Jego innowacyjność polega na tym, że w przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, rzeczywiście działa na różne typy skóry.

 

Icoone posiada trzy rodzaje podciśnienia:

 • 1. wyłącznie poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach – idealne dla skóry naczynkowej, świeżych blizn, stanach zapalnych, po mastektomii, liposukcji;
 • 2. w głowicy głównej – sprawdzają się przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej;
 • 3. jednocześnie w głowicy oraz mikrootworach umieszczonych w rolkach – rozmasowuje skórę bez jej rozciągania.

Kolejną nowością i dużą innowacją jest zabieg symetryczny, który polega na tym, że dwie głowice ROBOTWINS działają jednocześnie, by leczyć całe ciało w naturalny sposób. Dzięki pracy dwóch głowic oszczędza się czas oraz podwaja efekt działania. Jest to również bardzo przyjemny zabieg o zadowalających efektach.

 

ICOONE to także 4 główne specjalistyczne głowice i trzy mikrokońcówki:

 • Głowica Robosolo przeznaczona jest do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu;
 • Głowica Robotwins stworzona do pracy oburącz oraz do przeprowadzania masażu symetrycznego;
 • Głowice Robomini to najmniejsza zmotoryzowana głowica na świecie, która przeznaczona jest do pracy na twarzy, szyi i dekolcie.
 • Głowica Robomikro to głowica z trzema różnymi mikro końcówkami, przeznaczonymi do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach, ustach, zmarszczkach
Dla kogo jest zabieg ICOONE?
Zabiegi wykonywane za pomocą ICOONE przeznaczone są dla wszystkich, którzy szukają nieinwazyjnych, skutecznych rozwiązań wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzykowania wystąpień skutków ubocznych.

Różne typy skóry i jej kondycja znajdą zabieg idealny dla siebie w szerokiej ofercie zabiegów ICOONE. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami naczynkowymi i obrzękami, które pragną nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurgicznej. Wspomogą także osoby, które zmagają się z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, który trudny byłby do likwidacji tylko za pomocą diety oraz ćwiczeń. ICOONE to także świetne rozwiązanie dla osób, które walczą z nadwagą oraz cellulitem. Ponadto zabiegi te świetnie się sprawdzają się także u osób z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi, które nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych.

 

ICOONE oddziałuje także na:

 • bóle mięśni;
 • bóle pleców;
 • bóle karku;
 • zaparcia;
 • zmiany ciała kobiet po porodach;
 • bóle mięśni zawodowych sportowców.

Zabiegi wykonywane na twarzy, w okolicach dekoltu, szyi, konturów ust i oczu, które dają efekt liftingujący bez użycia igły i skalpela.

 

Zabieg wykonywany za pomocą ICOONE jest bardzo przyjemny i trwa od 40 do 60 minut. Efekty są zauważalne od razu po pierwszym zabiegu, a cykl składa się średnio z 10 do 14 sesji. Rozłożony może być w czasie na kilka tygodni bądź wykonywany codziennie podczas pobytu w SPA.

Programy ICOONE:

 • redukcja cellulitu;
 • modelowanie sylwetki;
 • redukcja głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu;
 • ujędrnianie;
 • stymulacja fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu;
 • programy na twarz – liftingujące, poprawiające owal twarzy, redukcja złogów tłuszczu na podbródku, redukcja zmarszczek.

 

Programy dobierane są pod względem skóry pacjenta, zamierzonego efektu, ewentualnych problemów naczynkowych.

 

ICOONE to także programy medyczne, których przeznaczeniem jest eliminacja problemów związanych z niprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia, a także mięśniowego. Znajdują się tutaj programy, które przygotowano specjalnie dla pacjentów po liposukcji, dzięki którym możliwe jest usunięcie blizn poparzeniowych i pooperacyjnych. Z kolei program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, zwłaszcza u kobiet po mastektomii. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest także usuwanie starych blizn, likwidowanie zaparć oraz poprawa perystaltyki jelit.

 

Druga grupa programów medycznych stworzona została, by pracować na ścięgnach i mięśniach. Programy likwidujące ból mięśni, programy działające na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien, a także stosowane przy złamaniach i skręceniach.

 

Wszystkie zabiegi rozpoczynają się 20 minut programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym, który uwzględnia indywidualne potrzeby pacjentów. Kolejnym krokiem jest 10 minutowy program lokalny ukierunkowany na konkretny problem i strefę zabiegową.

 

Łącznie ICOONE posiada 22 podstawowe programy i 16 programów medycznych. Jest to innowacyjne urządzenie, którego skuteczność potwierdzają badania na najlepszych uniwersytetach świata.