O nas

Witamy w świecie kosmetyki profesjonalnej

Gabinet Kosmetologiczny Anna Wyciślik

Powstał w 2005 roku. W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i stóp. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, gwarantuje wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą kosmetolodzy i kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem.

W celu stałego poszerzania oferowanego zakresu usług i podnoszenia ich jakości, bierzemy udział w licznych szkoleniach, sympozjach, pokazach oraz targach kosmetycznych.

Oferujemy przystępne ceny zachowując przy tym najwyższą jakość wykonywanych usług. W naszej pracy nie uznajemy kompromisów, w związku z czym używamy tylko produktów renomowanych i sprawdzonych marek takich jak: Dr. Belter, Purlés, AROSHA, BDR, Podopharm, Indigo, NailsCompany, Depileve.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym wykonujemy zabiegi takie jak m. in. Icoone, oksybrazja, mezoterapia mikroigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny oraz wiele innych. Wszystkie sprawiają, że nasza kosmetyka stoi na najwyższym poziomie.

Dzięki posiadanej wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi Gabinet Kosmetologiczny Ruda Śląska specjalizuje się w podologii. Problemy ze stopami mogą dotknąć każdego, niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Dzięki takim zabiegom jak pedicure leczniczy, zakładanie klamer na wrastające paznokcie, czy usuwanie odcisków można wyleczyć bolesne dolegliwości i wrócić do pełnej sprawności.

 

Bezwzględne przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa obowiązujących w salonach kosmetycznych jest dla nas kwestią priorytetową. W trosce o zdrowie i zadowolenie klientów, jako jeden z nielicznych gabinetów, używamy narzędzi każdorazowo sterylizowanych w autoklawie, a więc tak jak np. narzędzia chirurgiczne.

wersja ostateczna

Kompleksowe podejście do kwestii zdrowia i urody spowodowały, że  Gabinet Kosmetologiczny Anny Wyciślik nawiązał współpracę z Gabinetem Medycyny Estetycznej „Motyl Clinic”. W jej efekcie, w jednym miejscu, można skorzystać nie tylko z zabiegów kosmetycznych, lecz również z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez dyplomowanego lekarza.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także wykonywane u Nas zagęszczanie rzęs czy depilacja laserowa. Wszystkie te zabiegi wykonywane są przez znakomitych, wykwalifikowanych specjalistów, a każdy kosmetolog posiada wieloletnie doświadczenie.

Obecna, nowa siedziba Gabinetu na terenie miasta Ruda Śląska, oferuje spokojne, estetyczne i przestronne wnętrze. Do dyspozycji klientów zostały oddane cztery wielofunkcyjne gabinety, recepcja oraz dwie toalety, w tym jedna z prysznicem. W celu zapewnienia Wam pełnego komfortu, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak również seniorów.

Przyjemna, relaksacyjna muzyka oraz światło świec, tworząc kameralny nastrój, pomogą każdemu w uzyskaniu pełnego odprężenia podczas zabiegów. Dodatkowo czas spędzony w naszym Gabinecie w Rudzie Śląskiej uprzyjemni wyśmienita, aromatyczna kawa.

Niewątpliwie docenisz również to, że bezpośrednio przy Gabinecie, znajduje się wielostanowiskowy parking, oddany jedynie do dyspozycji naszych Klientów. Sama lokalizacja Gabinetu powoduje również, że dojazd zarówno samochodem jak i autobusem jest bardzo prosty.

Anna Wyciślik

kosmetolog

Kosmetolog z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalista z zakresu podologii. Od 2005 roku właściciel Gabinetu.

Kosmetologia jest dla niej nie tylko zawodem, ale przede wszystkim życiową pasją. Bezgraniczne zaangażowanie w wykonywaną pracę przekłada się bezpośrednio na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Priorytetem pozostaje dla niej kwestia sterylności, higieny i czystości, które zapewniają każdemu klientowi podczas zabiegu poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego.

Będąc profesjonalistą nieustannie podąża za dynamicznie rozwijającym się rynkiem usług beauty. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Brała aktywny udział w kilkudziesięciu różnych szkoleniach, konferencjach i wykładach.

Od kilku lat w centrum jej zawodowych zainteresowań pierwsze miejsce zajmuje podologia. Wykorzystując nabytą wiedzę i doświadczenie pomogła wielu osobom borykającym się z chorobami stóp.

Barbara Malczyk

kosmetolog

Dyplomowana kosmetolog z kilkuletnim stażem w zawodzie. Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Kosmetologia oraz studiów magisterskich na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna, także na tej samej uczelni.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Kieruje się pasja i powołaniem, najważniejsze jest dla niej zadowolenie klienta i widoczne efekty pracy. Basia jest osobą niezwykle precyzyjną, a każdy zabieg wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Doskonale dokonuje oceny Państwa skóry oraz pomaga dobrać odpowiedni rodzaj zabiegu. W swojej pracy kieruje się zasadą „piękna skóra to zdrowa skora”
Przez wiele lat pracy nabyła również doświadczenie w perfekcyjnym wykonywaniu wszelkich pozostałych zabiegów m. in. manicure czy pedicure.

Aleksandra Koppe

kosmetolog

Magister kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Dyplom uzyskała w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Inspirują ją coraz to nowsze technologie branży beauty. Uczestniczy w wielu branżowych kongresach, aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, eksfoliacyjnych, modelowaniu sylwetki oraz terapiach łączonych. Oprócz szeroko pojętej kosmetyki pielęgnacyjnej wyznaje holistyczne podejście do tematu pielęgnacji skóry i chętnie dzieli się radami z klientami. Jej profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie terapii kosmetologicznych skutkuje niezwykłą efektywnością. Kosmetologia to dla niej nie tylko praca ale też wielka pasja.

Beata Duda

kosmetyczka

Absolwentka szkoły kosmetycznej, w której zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych. Specjalizuje się w stylizacji paznokci. Swoją wiedzę na temat paznokci żelowych oraz hybrydowych zdobyła uczestnicząc w licznych szkoleniach jednej z wiodących firm na rynku stylizacji paznokci.
Beata to również dyplomowana stylistka rzęs i brwi Europejskiej Szkoły Stylizacji SELECT w Warszawie.

Z pasją wykonuje swoją pracę, dlatego każda klientka może cieszyć się pięknymi paznokciami i rzęsami.