Mezoterapia mikroigłowa MESOESTETIC®

Zapoznaj się z naszą ofertą
meso 279x279

Mezoterapia mikroigłowa Katowice, Ruda Śląska, Śląsk

 

Mezoterapia mikroigłowa (mikronakłuwanie kosmetyczne i medyczne) jest skutecznym zabiegiem stanowiącym alternatywę dla chirurgii estetycznej. Ma na celu intensywną regenerację skóry, likwidację zmarszczek oraz odnowę produkcji kolagenu. Dzięki temu, że składniki aktywne są aplikowane do głębokich warstw skóry, mezoterapia mikroigłowa przeprowadzana w naszym gabinecie niedaleko Katowic przynosi spektakularne efekty. Już po pierwszym zabiegu mezoterapii skóra jest gładsza, promienna i lepiej napięta.

Metoda mikronakłuwania. Jak to działa?

Mezoterapia mikroigłowa (mikronakłuwanie, microneedeling) jest techniką medyczną i jednym z zabiegów medycyny estetycznej. Polega na bezbolesnej perforacji naskórka przy użyciu jednorazowych, sterylnych końcówek oraz zastosowaniu standaryzowanych preparatów z certyfikacją medyczną. Mezoterapia jest wykonywana przy użyciu kosmetyków specjalnie opracowanych przez firmę MESOESTETIC®. Polega na nałożeniu na skórę koktajlu witaminowego (np. z kwasem hialuronowym, witaminą C lub kwasem glikolowym), który przez nakłucie penetruje w głąb tkanki, w żywe warstwy skóry. W mezoterapii mikroigłowej preparaty są dozowane w bardzo precyzyjny sposób, przez co metoda jest bardzo wydajna oraz skuteczna. Aktywne składniki trafiają dokładnie w miejsca, w których mają działać. Dzięki temu metoda jest również pozbawiona skutków w postaci krwawienia czy bólu.

Efekty mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg zapewniający spektakularne rezultaty. Zapisując się na niego, możesz liczyć na zwiększenie napięcia i elastyczności skóry oraz pogrubienie naskórka. Mezoterapia mikroigłowa nie tylko ujędrnia skórę, ale również niweluje blizny potrądzikowe, eliminuje zmarszczki oraz przebarwienia. Jeśli połączysz zabieg z karboksyterapią i peeelingami chemicznymi to możesz także wyeliminować mniej widoczne blizny i rozstępy.

 

Jak często możesz zapisywać się na mezoterapię mikroigłową? Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Optymalne efekty można uzyskać po serii 3-4 zabiegów, które wykonywane są w odstępie 3-4 tygodni. Po zakończeniu serii należy poczekać co najmniej 6 miesięcy. Jeśli znajdujesz się w wieku 25-30 lat to możesz jednorazowo w celach profilaktycznych wykonać ten zabieg.

Przeciwwskazania

  • Alergia, uczulenie na składniki preparatu.
  • Ciąża, okres karmienia piersią.
  • Stany zapalne na skórze, opryszczka.
  • Choroby nowotworowe.
  • Stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna).

Zabiegi mezoterapii nie tylko dla mieszkańców Katowic i Rudy Śląskiej, ale całego Śląska

Mezoterapię mikroigłową na preparatach MESOESTETIC®. można wykonywać jednorazowo, w celach profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Najlepsze efekty uzyskujemy po przeprowadzeniu pełnej kuracji obejmującej cykl zabiegów. Ich ilość jest dopasowywana indywidualnie do rodzaju oraz potrzeb skóry klientki gabinetu kosmetycznego, oraz obejmuje kilka spotkań (około 4-5).

Zapraszamy na mezoterapię MESOESTETIC® do Gabinetu Kosmetologicznego Anna Wyciślik.

Mezoterapia mikroigłowa jest polecana osobom borykającym się z rozmaitymi problemami skórnymi. Pozwala skutecznie redukować niedoskonałości, przebarwienia, zmarszczki mimiczne, nadmierną suchość czy zmiany trądzikowe. To także dobry wybór, jeśli interesuje nas redukcja blizn, uszkodzeń posłonecznych skóry, bruzd i zaburzeń rogowacenia naskórka. Ponadto mezoterapia zwiększa absorpcję składników aktywnych oraz wykazuje działanie silnie liftingujące i napinające. Daje dobre rezultaty wyraźnego odmłodzenia i odświeżenia skóry zmęczonej, zwiotczałej, z oznakami starzenia.

Zapraszamy na zabieg mezoterapii mikroigłowej panie z Katowic, Rudy Śląskiej i z całego Śląska.