Mezoterapia mikroigłowa BDR

Zapoznaj się z naszą ofertą

Mezoterapia mikroigłowa – Katowice, Ruda Śląska, Śląsk

 

Mezoterapia mikroigłowa metodą BDR®. [Beauty Defect Repair] jest skutecznym zabiegiem stanowiącym alternatywę dla chirurgii estetycznej. Ma na celu intensywną regenerację skóry, likwidację zmarszczek oraz odnowę produkcji kolagenu. Dzięki temu, że składniki aktywne są aplikowane do głębokich warstw skóry, mezoterapia mikroigłowa przeprowadzana w naszym gabinecie niedaleko Katowic przynosi spektakularne efekty. Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, promienna i lepiej napięta.

Metoda BDR®. Jak to działa?

Mikroigłowa mezoterapia BDR jest techniką medyczną i jednym z zabiegów medycyny estetycznej. Polega na bezbolesnej perforacji naskórka przy użyciu jednorazowych końcówek oraz zastosowaniu standaryzowanych preparatów. Mezoterapia mikroigłowa jest wykonywana przy użyciu kosmetyków specjalnie opracowanych przez firmę BDR®. Polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, witaminy C lub kwasu glikolowego w głąb tkanki, w żywe warstwy skóry, z pominięciem zewnętrznej warstwy ochronnej naskórka. W mezoterapii mikroigłowej preparaty są dozowane w bardzo precyzyjny sposób, przez co metoda jest bardzo wydajna oraz skuteczna. Aktywne składniki trafiają dokładnie w miejsca, w których mają działać. Dzięki temu metoda jest również pozbawiona skutków w postaci krwawienia czy bólu.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej – Katowice, Ruda Śląska, Śląsk

Mezoterapię mikroigłową BDR BDR®. można wykonywać jednorazowo, w celach profilaktycznych i pielęgnacyjnych. Najlepsze efekty uzyskujemy po przeprowadzeniu pełnej kuracji obejmującej cykl zabiegów. Ich ilość jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb oraz rodzaju skóry klientki gabinetu kosmetycznego oraz obejmuje kilka spotkań (około 4-5).

Dla kogo mezoterapia mikroigłowa BDR® w naszym gabinecie – Ruda Śląska, Katowice, Śląsk?

Mezoterapia mikroigłowa jest polecana osobom borykającym się z rozmaitymi problemami skórnymi. Pozwala skutecznie redukować niedoskonałości, przebarwienia, zmarszczki mimiczne, nadmierną suchość czy zmiany trądzikowe. Pomaga w przypadku blizn, uszkodzeń posłonecznych skóry, bruzd i zaburzeń rogowacenia naskórka, a także zwiększa absorpcję składników aktywnych. Daje dobre rezultaty wyraźnego odmłodzenia i odświeżenia skóry zmęczonej, zwiotczałej, z oznakami starzenia. Zapraszamy na zabieg mezoterapii mikroigłowej panie z Katowic, Rudy Śląskiej i z całego Śląska.